INTERIEROVÝ DESIGN

VIZUALIZACE INTERIÉRU a exteriéru RODINNÝCH DOMŮ

Vytváříme fotorealistické vizualizace interiéru pro nejnáročnější klienty. Dále provádíme rychlé nenákladné vizualizace.

Vizualizace interiéru Vám umožní nahlédnout do plánovaného rodinného domu dříve, nežli bude stavba zahájena. Vizualizace interiéru pomáhá při doladění samotného projektu. To lze prezentovat v tištěné podobě nebo v elektronické formě.

Jak probíhá realizace vizualizace interiéru

Zhotovení vizualizace interiéru spočívá ve vytvoření modelu interiéru domu. Budeme od Vás potřebovat dokumentaci objektu, ze kterého je patrná podoba interiéru. Vystavěný interiér je potřeba zařídit pomocí knihovny prvků nábytku a doplňků, nebo lze vybavení interiéru vytvořit dle návrhů architekta a designéra. Druhé řešení je cenově náročnější. Pokud chcete obdržet pouze jeden obrázek interiéru, pak stačí určit pozici kamery a směr záběru.

Finální podoba vizualizace interiéru umožňuje dopředu omezit rozsah prací pouze na zamýšlený směr a tím cenu vizualizace interiéru zlevnit. Pokud ovšem chcete získat virtuální prohlídku, pak bude interiér zařízen v celém rozsahu. Tento rozsah musí být i pro provedení 3D.

Cena vizualizace ve standardním provedení na náš typový dům je 3.000,- bez DPH.

V případě podrobnějších požadavků investora bude cena domluvena individuálně.